(0) |
| Комплектация | Настільна плита Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.5 х 53.5 х 23 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.5 х 57.5 х 26 см |
| Додаткові характеристики | Склокерамічні конфорки зі швидким нагріванням Hi-Light Плавне регулювання температури термостату Індикація робочого стану Довжина шнура 1 м Сумісна для приготування з будь-яким металевим посудом Стійкі ніжки з нековзним покриттям Клас енергоспоживання: А Варочна поверхня: гартоване скло Напруга, В: 220 |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Потужність плити, кВт | 2.4 |
| Потужність конфорок | Ліва 1200 Вт Права 1200 Вт |
| Діаметр конфорок | Ліва 18 см Права 18 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 070 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.