(0) |
Настільна плита Dario DHP121B має приємний сучасний дизайн. На відміну від своїх побратимів, конфорки в таких плит починають віддавати тепло посуду практично миттєво. Інфрачервоне тепло від розпеченої нагрівальної спіралі безперешкодно проходить крізь спеціальне захисне керамічне скло та нагріває дно посуду. Захисне скло конфорки зроблене зі спеціальної склокераміки для кухонних плит, матеріалу, що має дивовижні якості. Така склокераміка має надзвичайну термічну стійкість і в змозі протистояти стрибкам температури до +700 °C
Плита виготовлена зі сталі, пофарбована термофарбою бежевого кольору. Довговічне покриття, яке легко очищається.
Поворотний перемикач має функцію плавно регулювати температуру в широкому діапазоні.
Прогумовані ніжки надають гарної стійкості під час експлуатації.
| Комплектация | Настільна плита Dario DHP121B |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 27.7 х 29 см |
| Вага | 1.45 кг |
| Вага в упаковці | 1.77 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.6 х 29 х 30 см |
| Додаткові характеристики | Терморегулятор Функція швидкого прогріву Легке очищення Регульований термостат Напруга, В: 220 |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Потужність плити, кВт | 1.2 |
| Потужність конфорок | 1200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.