(0) |
strong>Настільна газова плита Grunhelm GGP-6002 на 2 конфорки з поворотним перемикачем. Вона має скромні габарити та нейтральний дизайн, у якому сталева поверхня дозволить плиті легко вписатись у будь-які інтер'єрні рішення.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 57.9 х 28 см |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Газова |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 7 х 59.5 х 32.3 см |
| Додаткові характеристики | Сопло конфорок 6,5 мм Съемная решетка Тип газа: сжиженный газ |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.