(0) |
(0) |
Електрична настільна плита ЕПЧЕ 2-3.0/230 від української компанії Термія обладнана електроконфоркою діаметром 185 мм та експрес-електроконфоркою діаметром 145 мм, із сумарною потужністю в 3000 Вт.
Модель має плавний регулятор потужності та кришку поверхні з полірованої неіржавкої сталі.
Експрес-конфорки відрізняються від "звичайної" чавунної конфорки більшою потужністю на стадії розігрівання та відповідно меншим часом розігрівання конфорки. Під час нагрівання експрес-конфорка відразу вмикається на повну потужність, а після розігрівання до встановленої температури частина потужності нагрівача автоматично вимикається.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.6 х 50 х 26.2 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Додаткові характеристики | Плавний регулятор потужності Кришка поверхні з полірованої нержавіючої сталі |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Чавунні млинці |
| Потужність плити, кВт | 3 |
| Потужність конфорок | Ліва 1500 Вт Права 1500 Вт |
| Діаметр конфорок | Ліва 18,5 см Права 14,5 см см |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.