(0) |
Настільна плита MILANO HP-1025W - відмінний варіант двоконфоркової настільної електроплити, що робить її мінімальною за розміром і вагою, збільшуючи її мобільність. На верхній частині розміщені конфорки середньої потужності, що дозволить вам варити, смажити, тушкувати та кип'ятити воду. Регулювати потужність пристрою можна за рахунок поворотних регуляторів, які дозволять швидко вибрати тип приготування. Потужність представленої моделі дорівнює 2000 Вт, що дозволить плиті моментально нагрівати та ефективно готувати їжу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7 х 48 х 24 см |
| Вага | 1.77 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9 х 52 х 26 см |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | ТЕН |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність плити, кВт | 2.5 |
| Потужність конфорок | Ліва 1000 Вт Права 1500 Вт |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.