(0) |
Електрична плита ECS-J225W білого кольору з двома конфорками діаметром 15,5 і 18,5 см й індикатором нагріву. Потужність однієї конфорки – 1 000 Вт, іншої – 1 500 Вт. Чудово підійде для приготування різноманітних страв вдома, на дачі, в гуртожитку, в умовах кемпінгу тощо. Є захист від перепадів напруги в електромережі й регулятор температури має п’ять положень нагріву. Загальна потужність становить 2 500 Вт, напруга – 220 – 240 В. Корпус виготовлено із емальованої сталі. Легка в налаштуванні, користуванні й догляді.
| Комплектация | Плита Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 24х46х7 см |
| Вага | 2,2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27х50х10 см |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | ТЕН |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність плити, кВт | 2.5 |
| Діаметр конфорок | 15,5/18,5 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.