(0) |
Пропонуємо вам настільну комбіновану плиту Ardesto CTC-NS5015B, яка буде ідеальним вибором для вашої кухні. Ця плита поєднує в собі зручність та функціональність, надаючи вам можливість готувати різноманітні страви за допомогою електричної та газових конфорок.
Водель повністю виконана в чорному кольорі, акуратними акцентами є газові конфорки та декоративні фронтальні вставки на поворотних коліщатках для регулювання інтенсивності горіння, які вбудовано на передній частині плити. З огляду на універсальність колірного рішення, плита вдало пасуватиме до загального інтер’єру кухні.
Варильна панель складається з однієї електричної конфорки та трьох газових конфорок різного розміру, що дозволяє вам використовувати різні джерела енергії для приготування їжі. Мтужність 1 кВт, забезпечуючи ефективне та швидке нагрівання. Управління плитою механічне, що дозволяє легко налаштовувати температуру та потужність для кожної конфорки окремо.
Загальна потужність підключення становить 5350 Вт, що забезпечує швидке та ефективне приготування їжі. Також плита має деякі особливості, зокрема: загальне споживання газу - 0,305 кг/год, номінальний тиск газу - 3000, та використовує пропан/бутан (LPG) як тип газу.
Управління плитою здійснюється за допомогою зручних поворотних перемикачів, що дозволяє легко контролювати температуру та потужність. Крім того, плита оснащена ніжками для фіксації на поверхні, що забезпечує стабільність та безпеку під час приготування їжі.
Увага ! Настільна плита призначена для роботи на балонному газі G30 29 мбар (скраплений газ - LPG). Переведення плити на інші види газу неможливе. Плита має відповідний вихід для підключення балонного газу. Але для самого підключення Вам буде необхідно додатково придбати редуктор, газовий шланг і хомут.
| Комплектация | Настільна плита, Інструкція, Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5х52х52 см |
| Вага | 5,8 кг |
| Вага в упаковці | 6,3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Газова Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12х56х56 см см |
| Додаткові характеристики | 1 електро і 3 газові конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Чавунні млинці |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Потужність плити, кВт | 1 |
| Потужність конфорок | Потужність підключення газових конфорок 4350 Вт. Потужність електричної конфорки 1 кВт. |
| Діаметр конфорок | Електрична конфорка 14,5 см см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.