(0) |
HILTON HIC-152 — ця модель індукційної плити від відомого виробника призначена для використання на робочій поверхні.Потужний індукційний нагрівач (1500 Вт) практично миттєво доводить поставлений на нього посуд до потрібної температури.
Чорна скляна панель Hilton-152 має чудовий вигляд. Доповнює ефектний зовнішній вигляд електронна панель керування. Вона обладнана світлодіодним дисплеєм для зручності регулювання необхідних параметрів. Дно плити обладнане спеціальними ніжками, що перешкоджають ковзанню пристрою робочою поверхнею.
Плита Hilton-152 має у своєму арсеналі таймер вимкнення й режим відтермінування старту. Водночас ви можете вибрати одну із шести попередньо встановлених програм приготування. Кількість температурних режимів становить 8. Температурний діапазон представлений від 80 до 240 градусів.
| Комплектация | Плита Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.8 х 28.4 х 35 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 8.8 х 31.2 х 39.2 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: ABS пластик Матеріал верхньої панелі: Кераміка Панель керування: електронна з LED-дисплеєм Рівні потужності та температури: 8 Температурний режим: 80-240 °С Таймер: 24 год Автоматичні режими приготування Захист від перегріву Захист від стрибків напруги |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність плити, кВт | 1.5 |
| Потужність конфорок | Керамічна конфорка, потужністю 1.5 кВт, діаметром 18.5 см |
| Діаметр конфорок | 18.5 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 Коричнева 1 913 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.