(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 х 28 х 20 см |
| Вага | 1.35 кг |
| Вага в упаковці | 1.83 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Дисплей | Немає |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.8 х 21.3 х 21.2 см |
| Додаткові характеристики | Можно мыть в посудомоечной машине Пластик не содержит BPA 60-минутный таймер Стильный матово-черный корпус из нержавеющей стали |
| Загальний об'єм | 7 |
| Потужність, Вт | 400 |
| Додаткові функції | Індикатор рівня води Автовимикання Доливання води під час роботи Звукове сповіщення про початок і завершення приготування Розбірне днище |
| Комплект постачання | Пароварка Чаши для приготовления продуктов: 3 шт Чаша для риса Инструкция Гарантия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Таймер | Есть |
| Висота піддону | 4 см |
| Кількість ярусів | 3 |
| Оснащення й аксесуари | Лотки для збору крапель конденсату Піддон з ручками Чаша для рису |
| Розташування чаш над парогенератором | Вертикальне |
| Об'єм кошика для приготування на парі | 2.3 л |
| Діаметр парових кошиків | Однаковий |
| Матеріал корпусу чаші | Метал Пластик |
| Матеріал парових кошиків | Пластик |
| Об'єм резервуара для води | 0.5 л |
| Об'єм чаші для рису | 1 л |
| Кількість піддонів для конденсату | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.