(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.9 х 24.6 х 20.6 см |
| Вага | 1.98 кг |
| Вага в упаковці | 2.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Дискова скиборізка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 25.5 х 22 см |
| Додаткові характеристики | Складана опорна пластина Можливість повного висування штовхача для їжі для різання великих продуктів Знімний лоток для захоплення нарізаних продуктів Вбудований захист для пальців і великого пальця Механізм безпеки дітей для запобігання випадковому запуску |
| Вид | Напівавтоматична |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Діапазон товщини нарізки | 0-17 мм |
| Діаметр ножа, мм | 170 |
| Заточення ножа | Хвилеподібна |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.