(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2,5 кг |
| Вага в упаковці | 3,1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Дискова скиборізка |
| Комплект постачання | Інструкція, Скиборізка, Поднос для сервировки |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Для приготування | М'яса;Овочів і фруктів;Риби;Сиру та ковбаси;Хліба |
| Діапазон товщини нарізки | 0-15 мм |
| Діаметр ножа, мм | 170 |
| Заточення ножа | Зубчастий |
| Захист | Блокування випадкового увімкнення |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.