(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 33.5 х 22.5 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Вага в упаковці | 2.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Дискова скиборізка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 34.5 х 23.5 см |
| Вид | Напівавтоматична |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 90 |
| Для приготування | М'яса Сиру та ковбаси Хліба |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Діапазон товщини нарізки | 0-20 мм |
| Діаметр ножа, мм | 170 |
| Заточення ножа | Хвилеподібна |
| Захист | Безпечні кнопки увімкнення Блокування випадкового увімкнення Захист пальців Тримач для продуктів |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.