(0) |
Особливості пилозбірників BOSCH PowerProtect:
| Комплектация | Набір |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 10 х 2 см |
| Вага | 0.1 кг |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Мішки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 15 х 6 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Пилосос для сухого прибирання BOSCH BGB6X330 Пилосос для сухого прибирання BOSCH BGBS2BA1P Пилосос для сухого прибирання Bosch BGBS2BU1T Пилосос для сухого прибирання Bosch BGBS2LB1 Пилосос для сухого прибирання BOSCH BGL6PET1 Пилосос для сухого прибирання BOSCH BGLS4POW2 Пилосос для сухого прибирання BOSCH BGLS4X201 |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | BGL32500 BGL32003 BGL72232 BGL25MON1 BGL25MON2 BGL25MON6 BGL42455 BSG61800RU BGB45300 BGB45330 BGL45ZOO1 BGL35MON9 BSGL32383 BSG62185 BGN21800 BOSCH BGB6X330 BOSCH BGL6PET1 BOSCH BGLS482200 BOSCH BGLS4FAM BOSCH BGLS4POW2 BOSCH BGLS4X201 BOSCH BGL2X106 BGBS2LB1 BGBS2BU1T |
| Тип мішка | Одноразові |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 081 грн.