(0) |
Змінний фільтр Philips FC8009/01, сумісний із лінійками Philips SpeedPro, SpeedPro Aqua, серією 5000 і 5000 Aqua. До комплекту входить мийний фільтр з піноматеріалу, який рекомендовано мити раз на два тижні та замінювати кожні 6 місяців.
| Комплектация | Поштучно |
| Вага | 0.03 кг |
| Вага в упаковці | 0.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтри |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9.2 х 9.2 х 2.7 см |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | Сумісні з серією акумуляторних пилососів Philips SpeedPro і SpeedPro Aqua Наприклад: FC6728/01 FC6729/01 FC6722/01 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 081 грн.