(0) |
(0) |
Вихідний фільтр
Фільтр утримує дрібні частинки пилу, тому в кімнату надходить тільки чисте повітря без пилу. Замінюйте фільтр раз на рік.
Фільтр захисту мотора, що миється
Він забезпечує високий рівень фільтрації й захищає електродвигун від пошкоджень, не даючи дрібним частинкам пилу осідати на ньому. Фільтр можна мити. Рекомендується замінювати фільтр раз на рік.
Губчастий шар можна мити
Він додатково захищає електродвигун і встановлюється поруч із фільтром захисту електродвигуна, що миється. Цей фільтр можна мити та рекомендується замінювати один раз на рік.
| Комплектация | Набір |
| Вага | 0.07 кг |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.4 x 15.2 x 5.7 см |
| Комплект постачання | Фільтр захисту мотора, який миється Губчастий шар, який миється Вихідний фільтр |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | Підходить для пилососів: XB2022 XB2023 XB2042 XB2062 XB2122 XB2123 XB2125 XB2142 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 141 грн.