(0) |
Оригінальні змінні фільтри від Philips
Набір змінних фільтрів, сумісних із лінійкою Philips SpeedPro Max. До набору входить мийний фільтр із піноматеріалу та внутрішній фільтр із рамкою, які рекомендується замінювати один раз на рік.
| Комплектация | Поштучно |
| Вага | 0.028 кг |
| Вага в упаковці | 0.065 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтри |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.6 х 9.6 х 1.6 см |
| Комплект постачання | Внутрішній фільтр з рамкою Губчастий фільтр, який миється |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | Сумісний з лінійкою Philips SpeedPro Max |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 141 грн.