(0) |
Універсальна турбощітка ELECTROLUX ZE119 Perfect Care.
Ідеально підходить для прибирання шерсті тварин і для очищення килимів.
| Комплектация | Поштучно |
| Вага | 0.59 кг |
| Вага в упаковці | 1.472 кг |
| Тип | Щітки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 36 х 8.5 см |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | Для пилососів Electrolux: Pure D9, Pure C9, UltraActive, UltraFlex, UltraOne, UltraSilencer |
| Тип щітки | Для прибирання шерсті Турбощітка |
| Країна виробник | Угорщина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 081 грн.