(0) |
Фільтр для пилососа ELECTROLUX EF 75 C — фільтр багаторазового використання з міцного синтетичного матеріалу. Пилосос марки Electrolux із таким фільтром працюватиме краще, оскільки спеціальний синтетичний матеріал Duraflow якісно фільтрує пил без втрати потужності.
Мікрофільтр Electrolux — виготовляється з легко електризованої мікрохвилястої целюлози або поліпропілену, що затримує практично всі вловимі частинки побутового пилу розмірами до 3-5 мікронів, захищаючи двигун пилососа від великих частинок пилу. Брудний фільтр блокує нормальну роботу пилососа та знижує потужність всмоктування. Регулярна заміна фільтрів дає змогу зберегти максимальну потужність.
| Комплектация | Поштучно |
| Габарити (ВхШхГ) | 10 х 5 х 2 см |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Тип | Фільтри |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 x 10 x 10 см |
| Комплект постачання | 1 Випускний мікрофільтр |
| Призначення | Для пилососа |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 141 грн.