(0) |
(0) |
Акумулятор PowerPlant для пилососу Xiaomi Mi Robo Mijia Roborock S50 14.4V 5200mAh.
Ємність: 5.2Ah / 74.88Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
напруга: 14.4V.
Розміри акумулятора: 40 x 140 x 40 мм.
Вага без упаковки: 377.5 г.
Розмір в упаковці: 80 x 210 x 40 мм.
Вага в упаковці: 391 г.
Можна використовувати замість: CS-XMS500VX, BRR-2P4S, BRR-2P4S-5200S, BRR-2P4S-5200D.
Сумісний з: Roborock S6, Millet Sweeper, Miji Roborock S51, Miji Roborock S50, Roboroc Sweep One S51, Roborock Sweep One S50, Roborock Sweep One S55.
| Комплектация | Поштучно |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 х 14 х 4 см |
| Вага | 0.3775 кг |
| Вага в упаковці | 0.391 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Акумулятори |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 х 8 х 4 см |
| Додаткові характеристики | Емкость: 5.2Ah / 74.88Wh. Тип аккумулятора: Li-ion. Напряжение: 14.4V. |
| Комплект постачання | Аккумулятор |
| Призначення | Для робота-пилососа |
| Сумісність | Roborock S6 Millet Sweeper Mijia Roborock S51 Mijia Roborock S50 Mi Robo Roborock Sweep One S51 Roborock Sweep One S50 Roborock Sweep One S55 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 081 грн.