(0) |
Набір фільтрів Electrolux EF112B забезпечить ефективне очищення повітря й призначений для тривалого використання.
До комплекту входять круглий моторний і губчастий моторний фільтри, а також фільтр HEPA. За допомогою них очищається повітря, що виходить з пилососа, тому пил не повернеться назад до приміщення. Ця особливість робить набір фільтрів незамінним для людей з алергічними захворюваннями, а також родин з дітьми.
| Комплектация | Набір |
| Вага | 0.184 кг |
| Вага в упаковці | 0.269 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Фільтри |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 x 12.5 x 8.8 см |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | З безмішковими пилососами ELECTROLUX серії Z7* (Z7860EL, Z7870EL, Z7890EL, Z7870, Z7880) |
| Країна виробник | Швеція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 141 грн.