(0) |
Підтримуйте максимальну ефективність прибирання за допомогою вашого RoboVac.
| Комплектация | Набір |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.6 х 5.6 х 2.2 см |
| Вага | 0.0408 кг |
| Вага в упаковці | 0.056 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Фільтри |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 6 х 2.5 см |
| Додаткові характеристики | У комплекті: 2 мийні фільтри з потрійною системою очищення |
| Призначення | Для робота-пилососа |
| Сумісність | Сумісний з роботами-пилососами ANKER: RoboVac G10 RoboVac 11S |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Насадка Electrolux ZE168 для вологого прибирання акумуляторних пилосмоків Electrolux 700 2 248 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 081 грн.