(0) |
| Бренд | SAMSUNG |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 112 х 25 х 20.3 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 5.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Незнімний з довгою ручкою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 75.7 х 21.4 х 26.5 см |
| Рівень шуму, дБ | 86 |
| Додаткові особливості | Випускний фільтр, що миється |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Колір виробу | Сірий |
| Кількість рівнів потужності | 3 |
| Основні насадки | Турбощітка |
| Додаткові насадки | Турбощітка Jet Fit Мінітурбо Pet+ Комбінована пилова Гнучка |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.8 |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Час повного заряджання | 3.5 години |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.