(0) |
| Бренд | Bosch |
(0) |
| Комплектация | Пилосос Насадка 2в1 для одночасно сухого та вологого прибирання Основна насадка для підлоги Насадка 2в1 (щітка для меблів та оббивки) Щілинна насадка Насадка для матрацу 4 накладки для миття підлоги з мікроволокна Кабель для зарядки Акумулятор Док-станція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 131.5 х 25.2 х 20.4 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 6.08 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | Unlimited 7 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.6 х 80 х 30 см |
| Технічні особливості | З турборежимом;З індикатором заряду батареї |
| Рівень шуму, дБ | 82 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Сумісність з : Змінна акумуляторна батарея BHZUB1830 Змінна акумуляторна батарея BHZUB1840 Змінна акумуляторна батарея BHZUB1850 Накладки для миття з мікроволокна BHZUPAD1 Насадка для клавіатури та шухляд BHZUKYD Швидкісний зарядний пристрій BHZUC18N |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Колір виробу | Білий |
| Кількість рівнів потужності | 3 |
| Основні насадки | Для вологої та сухої підлоги;Комбіщітка;Основна;Щілинна |
| Додаткові насадки | Для вологого прибирання;Для меблів;Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Час роботи на турборежимі | 8 хв |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Випускний фільтр ЕРА12 |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.