(0) |
Особливості Bosch Unlimited 7 ProAnimal BBS711ANM:
| Комплектация | Аккумуляторный пылесос Кабель для зарядки аккумулятор Мини-щетка для животных Док-станция Насадка 2в1 (щетка для мебели и насадка для обивки) Дополнительный валик для мини-насадки Длинная гибкая щелевая насадка Гибкий удлинительный шланг Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 10 років гарантії на двигун за умови реєстрації на сайті виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 131.5 х 25.2 х 20.4 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 26 х 68 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Рівень шуму: 82 дБ Випускний фільтр: картридж фільтр Напруга 18 В Сумісність: Насадка для клавіатури та шухляд Bosch BHZUKYD Швидкісний зарядний пристрій Bosch BHZUC18N Насадка для твердої підлоги Bosch BHZUHF |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Комбіщітка Міні-турбощітка Основна Щілинна |
| Додаткові насадки | Дополнительный валик для мини-турбощетки Гибкий удлиненный шланг |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Час роботи на турборежимі | 10 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Наявність турборежиму | 3 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.