Бездротовий пилосос Rowenta XForce Flex 14. 60 RH9958WA поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Нові технології Rowenta - двигун DigitalForce з потужністю всмоктування до 200 повітряних Ватт і виняткова батарея, що забезпечує час роботи тривалістю до 1 години і 10 хвилин - поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування в залежності від типу підлоги, дисплей технологія Flex для надзвичайно низького доступу під меблями, не нахиляючись.
Висока продуктивність
Безпровідне прибирання: потужне всмоктування до 200 повітряних Ватт, довговічна батарея з часом роботи до 70 хвилин і 99.9% фільтрації дрібного пилу, алергенів та пилових кліщів. Режим Smart Виняткова продуктивність, покращена передовою технологією, з автоматичним регулюванням потужності всмоктування залежно від типу підлог для оптимізації результатів збирання щоразу.
Ергономічність
Відкрийте для себе новий досвід прибирання з неймовірною легкістю завдяки інтелектуальному дизайну з гнучким акумуляторним пилососом, щоб пилососити в будь-якому місці, не нахиляючись, і системі Power LED для збирання пилу в місцях із слабким освітленням.
Передові технології
Дисплей Smart Control показує залишок заряду батареї та повідомляє про необхідність очищення фільтра, а також дозволяє регулювати потужність відповідно до ваших потреб за допомогою 4 різних рівнів та режиму Boost.
Ідеальний для власників домашніх коханих
Прибирайте скрізь у будинку, а не тільки на підлозі, для різноманітного прибирання з доступом до кожного куточка – і спеціальна турбощітка для прибирання за домашніми вихованцями.
Велика ємність контейнера
Насолоджуйтесь тривалими сеансами прибирання з контейнером для пилу XL об'ємом 0. 9 л, який дуже легко спорожнити і на 100% мити разом із сепаратором і фільтром.
Безмежні можливості
Відчуйте різницю зі справжньою зручністю прибирання, щоб легко прибирати по всьому будинку, а не тільки на підлозі: потужне глибоке очищення та універсальне покриття з доступом до кожного куточку.
Придатність для ремонту 15 років
Міцні, довговічні матеріали та дизайн, створені для тривалого використання, з якістю, підтвердженою 15-річною придатністю для ремонту.
| Комплектация | Пылесос Моторизованная насадка с LED подсветкой Щетки Easy Вrush, 2 шт Мини-турбощетка Насадка для мебели Щелевая насадка Зарядная база Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 7.41 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.3 x 42.5 x 17.4 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 84 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Сумісність: Док-станция для пилососа Rowenta X-Force Flex 14.60 & 14.60 PRO ZR905003 Мийна насадка ROWENTA ZR009600 Фільтр для пилососа Rowenta X-Force 11.6 поролоновий ZR009007 Фільтр для пилососа Rowenta X-Force 11.6 гофрований ZR009008 |
| Колір виробу | Чорний із сірим |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Турбо щетка Vision Deep Power с LED подсветкой Мини-турбощетка 2 щетки Easy Вrush |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.9 |
| Час роботи на одному заряді | 70 хв |
| Час повного заряджання | 3 години |
| Час роботи на турборежимі | 25 хв |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Фильтрация 99.9% |
| Розташування регулятора потужності | На корпусі |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Наявність турборежиму | 5 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
| Пилозбірники | Циклонная система |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.