(0) |
Безперервний час роботи приладу
Додатковий акумулятор і пристрій швидкого заряджання дає змогу і далі прибирати без перерви. Прилад завжди заряджений і готовий до прибирання. Наявність додаткового акумулятора залежить від комплектації.
Система Power for ALL
Акумулятори в різних приладів часто відрізняються один від одного. Універсальний акумулятор Bosch Power for ALL 18 В сумісний із понад двадцятьма електроінструментами Bosch для дому та саду. Зручність і практичність — ви можете використовувати один акумулятор для декількох приладів у вашому домі.
Зроблено в Німеччині
Unlimited Serie 6 розроблено та вироблено на нашій фабриці в місті Бад Нойштадт, Німеччина. За плечима фахівців Bosch понад 80 років досвіду у виробленні пилососів. Пилососи багато тестують у процесі розроблення. Це гарантує високу якість продукції та дотримання всіх стандартів безпеки.
Стабільно високий результат прибирання
Прилад із високою продуктивністю. Компактний, легкий і довговічний мотор DigitalSpin у Bosch Unlimited | 6 обладнано новітньою безщітковою технологією. Висока швидкість обертання турбощітки PowerBrush забезпечує якісне прибирання на будь-якому покритті: паркет, килими, плитка та ін. Використовуйте турборежим для очищення найсильніших забруднень.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 122 х 20 х 26.5 см |
| Вага | 2.92 кг |
| Вага в упаковці | 4.26 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 68 х 32 х 26 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Додаткові особливості | Напруга 18 В Li-Ion акумулятор 2.5 А/год 2 швидкісні режими Акумулятор підходить до Bosch електроінструментів (18 В) «зелена лінія» Компактне зберігання: док-станція для зберігання приладу Кнопка, яка збільшує/зменшує потужність пилососа Аксесуари Електрощітка Power Brush для очищення всіх видів підлоги Док-станція Сумісність: Насадка для клавіатури та шухляд Bosch BHZUKYD Швидкісний зарядний пристрій Bosch BHZUC18N Насадка для твердої підлоги Bosch BHZUHF |
| Колір виробу | Чорний з блакитним |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Час повного заряджання | 4 години |
| Час роботи на турборежимі | 8 хв |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Мембранний фільтр |
| Наявність турборежиму | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.