(0) |
Li-ion акумулятори Bosch
Розробки Bosch у сфері літій-іонних акумуляторів високо зарекомендували себе серед споживачів. Акумулятори Bosch славляться високою продуктивністю та тривалим терміном служби. Довгий час роботи відмінно поєднується з відносно коротким часом заряджання.
Аксесуари завжди в порядку та в доступності
Більше не доведеться витрачати час на пошук необхідної насадки. У цьому пилососі вони зберігаються у корпусі приладу і завжди під рукою. Змінюючи довжину щілинної насадки, ви зможете дотягнутися навіть до найважчих місць і високих стель. Комбінація насадки для оббивки м'яких меблів та щітки для твердих поверхонь робить прибирання особливих поверхонь дійсно зручним.
Універсальна турбощітка AllFloor Power Brush з підсвічуванням не пропустить ні порошинки
Підлога у вашому будинку заслуговує на догляд. Моторизована насадка AllFloor Power Brush забезпечує ретельне прибирання всіх типів покриття для підлоги, включаючи паркет, килими і плитку. Світлодіодне підсвічування допоможе виявити пил і бруд навіть у погано освітлених місцях. Турбощітка працює на високих оборотах (до 4000 об/хв), забезпечуючи швидкий та якісний результат.
Прибирання на будь-яких поверхнях від підлоги до стелі і навіть в автомобілі
Прибирання на різних поверхнях будинку стало можливим. Бездротовий пилосос поставляється з корисними аксесуарами, які дозволять провести прибирання підлоги, зібрати пил з корпусних меблів, очистити меблеву оббивку від вовни, пропилососити важкодоступні місця і навіть внутрішній простір автомобіля.
Пилосос 2в1 з компактним ручним пилососом для легкого щоденного прибирання
Крім прибирання підлогових покриттів, пилосос можна використовувати в ручному режимі. Ручний пилосос легко від'єднується та простий у використанні. Він ідеально підходить для швидкого прибирання столів, полиць та диванів, а також важкодоступних місць, таких як простір за меблями та стелею. Ручний пилосос можна використовувати для прибирання в автомобілі. Заповнений контейнер легко очищається від пилу.
Постійно висока продуктивність збирання
Пилососи мають тенденцію до послаблення сили всмоктування при заповненні пилозбірника. Ефективна система RobustAir забезпечує незмінно високу продуктивність завдяки стабільно сильному потоку повітря та покращеним ущільнювачам. Це означає, що пилозбірник та фільтр вимагають менш частого очищення.
Може стояти без опори
Бездротовий пилосос може стояти на підлозі без додаткових пристроїв. Це зручно, коли ви хочете зробити перерву в збиранні або просто поставити пилосос на зарядку. Завдяки компактному і витонченому дизайну вертикальний пилосос впишеться в простір будь-якого приміщення.
Турбощітка з технологією EasyClean. Легке очищення
Щоб зберегти якість прибирання, валик турбощітки необхідно очищати від сміття, волосся, вовни тварин. У пилососі з технологією EasyClean це зробити просто, тому що валик легко виймається з насадки.
| Комплектация | Пылесос Насадки Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 115 х 26.5 х 18 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 4.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63.4 х 19.2 х 27.6 см |
| Фірмові технології | Easy Clean |
| Рівень шуму, дБ | 81 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Универсальная электрощетка с LED подсветкой Технологичные батареи Lithium-Ion Может стоять без опоры |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Турбощітка Щілинна |
| Додаткові насадки | Для корпусной мебели |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.4 |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | HEPA (миється) |
| Наявність турборежиму | 2 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.