(0) |
Літій-іонна акумуляторна батарея
Літій-іонна акумуляторна батарея забезпечує надтривалу роботу, заряджання та тривалий термін експлуатації. Батарея має 3 ступені електронного захисту: від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження.
Час роботи 45 хвилин. Надтривала робота
Два рівні потужності, надтривала робота — літій-іонна акумуляторна батарея працює до 45 хвилин.
Електрощітка AllFloor для всіх типів підлог і безмішкова технологія забезпечать ідеальний результат чистоти.
Простий в експлуатації, зберіганні та догляді завдяки легкій вазі та системі EasyClea.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 116 х 26.5 х 16.5 см |
| Вага | 2.553 кг |
| Вага в упаковці | 3.32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 62.5 х 24 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Li-ion акумулятор: 20 В Пилосос 2-в-1: акумуляторний і ручний пилосос в одному приладі Моторизована щітка AllFloor PowerBrush з системою EasyClean Два режими роботи Комфортна гнучкість: рухома щітка на шарнірному з'єднанні - це прибирання навколо меблів і під ними |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Турбощітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.4 |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Фільтр з можливістю миття |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.