(0) |
| Комплектация | Пылесос Инструкция Щелевая насадка Зарядный кабель 2 сменные аккумуляторы Док-станция Насадка 2 в 1 (насадка для мебели и насадка для обивки) Насадка для клавиатуры и ящиков ХXL насадка для обивки с зажимом |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 10 років гарантії на двигун за умови реєстрації на сайті виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 131.5 х 25.2 х 20.4 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 26 х 68 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 82 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Напруга 18 В Картридж фільтр RotationClean: швидке та просте очищення фільтра – промивання фільтра не потрібно 3 режими роботи: Еко, Авто та Турбо Гачок для зберігання функція швидкого паркування Кнопка для розблокування ніжки Акумулятор 3 А\годин Трубка, що згинається на 90°: для збирання під низькими меблями Сумісність: Насадка для клавіатури та шухляд Bosch BHZUKYD Швидкісний зарядний пристрій Bosch BHZUC18N Насадка для твердої підлоги Bosch BHZUHF |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Комбіщітка Основна Щілинна |
| Додаткові насадки | Насадка для клавиатуры и ящиков ХXL насадка для обивки с зажимом |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Час роботи на турборежимі | 10 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Наявність турборежиму | 3 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.