(0) |
| Комплектация | Акумуляторний пилосос Зарядна станція Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 114.5 х 26.5 х 14.5 см |
| Вага | 2.55 кг |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69 x 30.3 x 16.2 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Основна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Час повного заряджання | 4 години |
| Час роботи на турборежимі | 13 хв |
| Розташування регулятора потужності | На корпусі |
| Випускний фільтр | НЕРА12 |
| Наявність турборежиму | 2 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.