(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 112 х 27 х 13 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 75 х 40 х 14.8 см |
| Колір виробу | Білий |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.6 |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Час повного заряджання | 6 годин |
| Час роботи на турборежимі | 18 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Потужність всмоктування | 90 Вт |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Наявність турборежиму | 2 |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.