(0) |
Акумуляторний ручний пилосос NVC115WA від Black + Decker є універсальним побутовим приладом, призначеним для ефективного і якісного прибирання.
Завдяки пилососу ви легко та швидко видалите будь-який бруд. Він ефективно очищає сидіння й килимки від пилу, піску, шерсті тварин, крихт, швидко всмоктує бруд, забезпечуючи його надійне утримання всередині корпусу. Завдяки цьому заощаджуються ваші сили та час — досить пройтися поверхнею 1-2 рази, і все буде чистим.
Ще одна перевага пилососа — компактні розміри. Його легко тримати в руці, переносити з місця на місця. Один рух — і пилосос уже готовий до роботи.
| Комплектация | Щілинна насадка Щітка (жорсткий ворс) Зарядна док-станція з настінним кріпленням Дюбель - 2 шт. Гвинт - 2 шт. |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14 x 11.5 x 43 см |
| Вага | 0.54 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Додаткові особливості | Інтелектуальний зарядний пристрій автоматично вимикає процес заряджання, даючи змогу зберігати пилосос на зарядній док-станції необмежений період часу |
| Колір виробу | Синій із сірим |
| Основні насадки | Щілинна |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.38 |
| Розташування регулятора потужності | Без регулятора |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.