(0) |
(0) |
Бездротовий пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 RH99C0WO поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Нові технології Rowenta - двигун DigitalForce з потужністю всмоктування до 200 повітряних Ватт і виняткова батарея, що забезпечує час роботи тривалістю до 1 години і 10 хвилин - поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування в залежності від типу підлоги, дисплей технологія Flex для надзвичайно низького доступу під меблями, не нахиляючись.
Висока продуктивність
Безпровідне прибирання: потужне всмоктування до 200 повітряних Ватт, довговічна батарея з часом роботи до 70 хвилин та 99.9% фільтрації дрібного пилу, алергенів та пилових кліщів. Функція Smart Виняткова продуктивність, покращена передовою технологією, з автоматичним регулюванням потужності всмоктування залежно від типу підлог для оптимізації результатів збирання щоразу.
2-в-1 миє та пилососить
Скоротіть час прибирання вдвічі за допомогою одночасного миття та прибирання пилососом завдяки високоефективній миючій насадці, вдосконаленій технологією Aqua.
Ергономічність
Відкрийте для себе новий досвід прибирання з неймовірною легкістю завдяки інтелектуальному дизайну з гнучким акумуляторним пилососом, щоб пилососити в будь-якому місці, не нахиляючись, і системі Power LED для прибирання пилу в місцях зі слабким освітленням.
Передові технології
Дисплей Smart Control показує залишок заряду батареї та повідомляє про необхідність очищення фільтра, а також дозволяє регулювати потужність відповідно до ваших потреб за допомогою 4 різних рівнів та режиму Boost.
Велика ємність контейнера
Насолоджуйтесь тривалими сеансами прибирання з контейнером для пилу XL об'ємом 0.9 л, який дуже легко спорожнити і на 100% мити разом із сепаратором та фільтром.
Безмежні можливості
Відчуйте різницю зі справжньою зручністю прибирання, щоб легко прибирати по всьому будинку, а не тільки на підлозі: потужне глибоке очищення та універсальне покриття з доступом до кожного куточка.
Придатність для ремонту 15 років
Міцні, довговічні матеріали та дизайн, створені для тривалого використання, з якістю, підтвердженою 15-річною придатністю для ремонту.
| Комплектация | Акумуляторний пилосос Основна турбощітка з високим крутнім моментом та підсвіткою Щілинна насадка Насадка для меблів 2 вбудовані Easy-щітки Міні турбощітка Гнучка щітка AQUA насадка 2 мікрофібри для вологого прибирання Високоефективний фільтр (99.9%) База для заряджання Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 125 x 12 x 25.5 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 9.36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.8 x 39.5 x 22.8 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 84 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | LED підсвітка Унікальна технологія Flex Індикатор заряду батереї Цифровий дисплей Знімний пилосос з насадками Живлення: від акумулятора Час роботи: У режимі ECO – до 1.03 год У режимі MAX – до 10 хв У режимі Boost до 5 хв Сумісність: Док-станция для пилососа Rowenta X-Force Flex 14.60 & 14.60 PRO ZR905003 Мийна насадка ROWENTA ZR009600 Фільтр для пилососа Rowenta X-Force 11.6 поролоновий ZR009007 Фільтр для пилососа Rowenta X-Force 11.6 гофрований ZR009008 Інстальовано фільтраційну систему HEF system яка є аналогом HEPA 13 і забезпечує рівень фільтрації пилу та алергенів 99.9 % |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Чорний з синім |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Міні-турбощітка Основна Щілинна |
| Додаткові насадки | AQUA насадка + 2 мікрофібри 2 вбудовані Easy-щітки Гнучка щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.9 |
| Час роботи на одному заряді | 70 хв |
| Час повного заряджання | 3 години |
| Час роботи на турборежимі | 25 хв |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Фільтрування 99.9% |
| Розташування регулятора потужності | На корпусі |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Наявність турборежиму | 5 |
| Максимальна потужність | 480 Вт |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.