(0) |
| Комплектация | Пилосос Інструкція Зарядний кабель Акумулятор Док-станція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 131.5 х 25.2 х 20.4 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Вага в упаковці | 4.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | Unlimited 7 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 26 х 68 см |
| Технічні особливості | З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 82 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Основна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Час повного заряджання | 4 години |
| Час роботи на турборежимі | 8 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Наявність турборежиму | 3 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.