(0) |
Я пилосос Sencor SVC 0740BL-EUE3 і маю високоефективний літій-іонний акумулятор 40.7 В, який можу використовувати неймовірних 85 хвилин.
Насолоджуйтесь повною свободою під час пилососіння! Бездротова робота надзвичайно зручна, а оскільки у мене є ручка, я також забезпечую комфортне керування, чи пилососите ви підлогу чи під меблями. Потужний, легкий, тихий, стабільний, багатофункціональний і, завдяки насадці, що обертається на 180 °, простий в експлуатації.
Працюю ручним пилососом 3 в 1! Я можу надійно працювати як пилосос, а також можу бути шваброю з окремою ємністю для води. Ну, а оскільки Sencor також подумав про дрібні нечистоти, які в основному знаходяться на поверхні меблів або в автомобілі, вони також прикріпили до мене знімний ручний пилосос. Чудово мати вдома один прилад, який виконує роботу за трьох! Я заощаджу багато часу, грошей, місця та, перш за все, ваших зусиль.
Відкрийте для себе переваги світлодіодного освітлення. Завдяки світлодіодному освітленню я можу освітлити дрібний бруд і пил. Світлодіоди стратегічно розміщене посередині обертового сопла, і світло від нього досягає досить пристойної відстані. Вас більше не здивує безлад під меблями, ліжком, навіть у шафі чи будь-де, де більш тьмяно чи темно.
Також вам сподобається високоякісний фільтр HEPA та робота без мішка. З фільтром HEPA я надзвичайно уважний до кожного! Я більш ніж підходжу для домогосподарств з алергіками та маленькими дітьми. HEPA-фільтр є високоефективним і вловлює найдрібніші частинки пилу та алергенів, його можна легко помити, почистити та знову поставити. Вам також не доведеться думати про покупку замінних сумок! Контейнер для пилу об'ємом 0.5 л можна спорожнити і повернути в будь-який момент. Ви збережете свій гаманець і нашу природу.
| Комплектация | Акумуляторний пилосос HEPA-фільтр Основна насадка Універсальна щілинна насадка з висувною щіткою Мережний адаптер Насадка для миття підлоги Знімна фібра з липучкою Щітка для очищення HEPA-фільтра |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 113 х 26 х 16 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | 3 в 1 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 x 68 x 18 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Сріблястий + Чорний + Синій |
| Основні насадки | Турбощітка |
| Додаткові насадки | Для вологого прибирання Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Час роботи на одному заряді | 85 хв |
| Час повного заряджання | 4.5 години |
| Час роботи на турборежимі | 15 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | НЕРА13 |
| Наявність турборежиму | 3 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.