(0) |
Ardesto - компанія з виготовлення якісної побутової техніки, що має виробничі потужності у Китаї, Європі та Туреччині. Продукція відповідає європейським стандартам якості та ретельно тестується на надійність та міцність. Завдяки роботі дослідницьких центрів техніка Ardesto постійно покращується та виходить на новий технологічний рівень.
В каталозі товарів наявний широкий вибір техніки для кухні, для догляду за одягом та домом, товари для краси та здоров’я, столовий посуд та посуд для приготування, а також різноманітні аксесуари. Особливою популярністю користується кліматична техніка, що виготовлена з якісних матеріалів та має сучасний привабливий дизайн. Тож Ardesto - чудовий вибір для поціновувачів європейської якості за доступною ціною.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.32 кг |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 60 х 30 х 15 см |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Для м'яких меблів |
| Додаткові насадки | Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Час роботи на турборежимі | 17 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Наявність турборежиму | 2 |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.