(0) |
| Комплектация | Пилосос Щілинна насадка Щітка для видалення пилу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 113.5 х 28.6 х 23.6 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага в упаковці | 4.36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63 х 19 х 30 см |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Фірмові технології: HEPA cyclone filtration system Абсолютна свобода пересування без шнура живлення Щітка, що обертається, з незалежним двигуном Насадка зі світлодіодним підсвічуванням Автономна функція для тимчасового розміщення та зручного зберігання Зарядна база із вбудованим утримувачем для аксесуарів Чудовий контроль та проста маневреність навколо меблів Вакуумна насадка, що повертається на 180 Ергономічна ручка Тип акумулятора: Li-Ion 2200 мАг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Основні насадки | Для пилу |
| Додаткові насадки | Насадка зі світлодіодним підсвічуванням |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Час повного заряджання | 4.5 години |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Наявність турборежиму | 1 |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
| Пилозбірники | Пластиковий контейнер |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.