(0) |
| Бренд | GORENJE |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 122,5 х 25,0 х 18,7 см |
| Вага | 2,6 кг кг |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Регулювання повітряного потоку, LED-підсвітка щітки, Індикатор заряду, Змінний акумулятор |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.5 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.