(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 47 х 18 см |
| Вага | 3.88 кг |
| Вага в упаковці | 4.685 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49 х 51.3 х 19.4 см |
| Тип | настільний;підлоговий |
| Додаткові характеристики | Високоякісний металевий корпус Безшумна робота Металева захисна решітка Металева основа Металевий корпус двигуна Висока стабільність |
| Функції | захист від перегріву |
| Вид | лопатевий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Оснащення | Таймер |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість лопатей | 3 |
| Живлення | Від мережі |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Макс. висота вентилятора, м | 0.47 |
| Можливість регулювання | кут нахилу |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | метал |
| Колір лопатей | Чорний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.