(0) |
Потужний і простий у користуванні
Механічне керування реалізоване чотирма клавішами. Потужність вентилятора — 45 Вт, передбачено три швидкості роботи. Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків у приміщенні.
Надійна конструкція
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Надійне встановлення забезпечує кругла опора діаметром 52 см У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання за висотою — від 110 см до 125 см
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 110-125 х 52 х 52 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 11 х 43 х 52 см |
| Тип | підлоговий |
| Функції | автовимикання автоповорот захист від перегріву |
| Вид | лопатевий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Типи режимів | Стандартний Обертання |
| Можливість регулювання | за висотою за напрямком потоку повітря кут нахилу |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.