(0) |
Підлоговий, трилопатевий вентилятор ILFS - 1010 від компанії INTERLUX оснащений 3 швидкостями роботи та має діаметр 40 см.
Модель має кілька регулювань і рекомендується для використання у приміщеннях площею до 20 м².
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 140 х 40 х 40 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 45 х 14 х 50 см |
| Тип | підлоговий |
| Функції | автоповорот захист від перегріву |
| Рівень шуму, дБ | 20 |
| Вид | лопатевий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість лопатей | 3 |
| Живлення | Від мережі |
| Можливість регулювання | за висотою за напрямком потоку повітря кут нахилу |
| Реком. площа обслуговування | 20 кв. м |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Колір лопатей | Синій |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.