(0) |
Вентилятор RAT01-E від ROTEX можна розмістити, де вам зручно завдяки компактним розмірам — на столі, на шафі, на тумбочці. Прилад оснащений функцією повороту, за рахунок чого повітря рівномірно розподіляється приміщенням. Наявність двох швидкісних режимів дає змогу зменшувати або збільшувати силу повітряного потоку.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5х15.5х28.5 см |
| Вага | 1.9300 кг |
| Вага в упаковці | 2.0800 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 27.5х17.5х31 см |
| Тип | настільний |
| Функції | автоповорот |
| Вид | лопатевий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 20.0000 Вт |
| Можливість регулювання | кут нахилу |
| Реком. площа обслуговування | 3.5000 кв. м |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Колір лопатей | Білий |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.