(0) |
Стильна прохолода
Ardesto FNT-R36X1W вироблено в сучасному дизайні, який упишеться в будь-який інтер'єр, а конструкція колонного типу дасть змогу розташувати вентилятор навіть у найменших приміщеннях. Для стійкого встановлення використовують круглу платформу.
Великі можливості
Вентилятор має LED-дисплей, на якому відбивається температура довкілля. На верхній частині розташовано панель керування, а для зручного зберігання пульта ДК передбачено спеціальний відсік. Серед параметрів три режими швидкості, обертання, таймер до 15 годин, а також режим морського бризу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 90 х 31 х 31 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90.5 х 21.5 х 18.5 см |
| Тип | підлоговий |
| Функції | автовимикання автоповорот захист від перегріву |
| Вид | колонний |
| Оснащення | Дисплей Пульт Підсвічування Таймер |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Типи режимів | Режим морського бризу |
| Можливість регулювання | за напрямком потоку повітря |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.