(0) |
Підлоговий вентилятор Rotex RAF54-E виготовлений у класичному дизайні. Він розмістився на довгій і регульованій ніжці, яка, як і показник потужності на 40 Вт, дає змогу йому обслуговувати площу на 16.5 квадратного метра. Вентилятор має три пластикові лопаті, які крутяться в трьох швидкісних режимах, забезпечуючи найефектніший результат.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.2 х 18.2 х 43 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 2.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 43.5 х 13 х 43 см |
| Тип | підлоговий |
| Додаткові характеристики | Довжина 45 см Регульована висота Хрестоподібні ніжки |
| Функції | автоповорот захист від перегріву |
| Вид | лопатевий |
| Оснащення | Пульт Таймер |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Типи режимів | Стандартний Автоповорот |
| Макс. висота вентилятора, м | 1.2 |
| Можливість регулювання | за висотою кут нахилу |
| Реком. площа обслуговування | 16.5 кв. м |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Колір лопатей | Блакитний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.