(0) |
Надійна конструкція
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 129 x 45 x 40 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 67 х 35 х 46 см |
| Тип | підлоговий |
| Додаткові характеристики | Тип елементів живлення: 2 х ААА (у комплект не входить) 2D поворот вентилятора (вправо-вліво) Колісна платформа, що забезпечує мобільність Можливість використання функції холодної пари окремо від обдування Об'єм бака для води 1.5 л |
| Функції | автовимикання автоповорот захист від перегріву зволоження |
| Вид | лопатевий |
| Оснащення | Дисплей Пульт Підсвічування Таймер |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Типи режимів | Стандартний Обертання |
| Можливість регулювання | за висотою за напрямком потоку повітря кут нахилу |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.