Класичний дизайн з яскравими деталями
Вентилятор WetAir SF-1245W відноситься до моделей, що мають класичний зовнішній вигляд, за рахунок чого пристрій досить добре вписується в інтер'єрні рішення. Більшість корпусу виконана в білому кольорі, а лопаті – сірі. Це надає вентилятору досить яскравих ноток, які оживлять будь-яку обстановку.
П'ять лопатей за ґратами
В основі конструкції лопатевий механізм, що складається з 5 елементів, які, обертаючись, утворюють стійкий потік повітря, який буде справжньою оазою під час спеки. Захисна решітка передбачає попередження аварійних ситуацій з потраплянням у сферу роботи лопатей сторонніх предметів.
Три варіанти швидкості
Вентилятор працює у трьох швидкісних режимах. Який вибрати у цій ситуації – вирішувати вам. За рахунок градації на рівні ви можете освіжитися в теплий день і істотно поліпшити мікроклімат в кімнаті в спекотні дні. При цьому ви регулюєте потужність роботи і, відповідно, енергоспоживання.
Довгий кабель мережі
Мережевий кабель, яким підключають техніку до розетки, має достатню довжину, щоб ви могли розмістити пристрій на площині, не відчуваючи дискомфорту. Правильно розташувавши шнур, ви робите експлуатацію вентилятора безпечним, т.к. знижує ризик зачепитися за провід. Електрозахист 2 рівня дозволить вам використовувати вентилятор, не боячись одержати удар електричним струмом. Займання також виключено.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 48 х 35 х 26 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 2.27 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40.5 х 19.5 х 35.5 см |
| Тип | Ручний (Портативний) настільний підлоговий |
| Функції | автоповорот захист від перегріву |
| Вид | лопатевий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість лопатей | 5 |
| Живлення | Від мережі |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Макс. висота вентилятора, м | 0.48 |
| Можливість регулювання | за напрямком потоку повітря кут нахилу |
| Реком. площа обслуговування | 20 кв. м |
| Діаметр | 30 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Колір лопатей | Сірий |
| Електроспоживання | 45W |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.