(0) |
Підлоговий вентилятор DELFA DFS 1624
Підлоговий вентилятор DELFA DFS 1624 виконаний за класичною конструкцією: корпус із чорного пластику закріплений на висувну сталеву штангу та має можливість регулювання по висоті від 1100 до 1300 мм. Надійність цієї конструкції від падіння забезпечує хрестоподібна підставка 520 х 520 мм зі штампованої сталі, а металевий радіальний гриль навколо лопатей роблять пристрій безпечними.
Особливості вентилятора:
| Комплектация | Вентилятор, инструкция, гарантийный талон |
| Номінальна потужність, Вт | 35.00 |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Артикул | DSF 1624 |
| Вага Нетто, кг | 2.35 |
| Вага Брутто, кг | 2.75 |
| Підсвічування | Так |
| Габарити (Ш х Г х В), мм | 520 х 520 х 1300 |
| Габарити в упаковці (Ш х Г х В), мм | 440 х 540 х 115 |
| ТМ | DELFA |
| Відображення режимів роботи | Ні |
| Клас електрозахисту** | II |
| Пульт ДК | Ні |
| Ступінь захисту оболонки | IPX0 |
| Довжина силового кабелю, мм | 1700 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Кількість режимів повітряного потоку | 1.00 |
| Напруга живлення, частота | AC 220-240 В / 50 Гц |
| Сила струму, А | 0.16 |
| Максимальна швидкість повтряного потоку, м/c | 5.0 |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Форма лопатей | Эллиптическая |
| Регулювання висоти, мм | 1100…1300 |
| Регулювання кута нахилу, град | 25 |
| Кут автоповороту по горизонталі, град | 90 |
| Тип і розмір основи (для підлогового виконання) | Крестообразная подставка из штампованной стали 520 х 520 мм |
| Захисна решітка | Радиальный проволочный гриль 430 мм х 102 х 1.25 мм радиальный проволочный гриль |
| Основні кольори | Черный корпус и прозрачные лопасти |
| Характеристики мотора | Алюминиевый двигатель 66 x 12 мм |
| Іонізація | Ні |
| Автоповорот | Так |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Діаметр лопатей (для осьового виду), см | 40 |
| Живлення від альтернативних джерел | Немає |
| Зволоження | Ні |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Керування по Wi-Fi | Ні |
| Інтелектуальний режим | Ні |
| EAN | 6900068514324 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.