(0) |
| Бренд | TP-Link |
| Тип | Комутатор |
| Порти | 2 x 10/100/1000 RJ45, 16 x 10/100 Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet/SFP combo port |
| Тип комутатора | некерований |
| Кількість портів | 18 |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Комутаційна матриця | 7.2 |
| Таблиця MAC-адрес | 8 |
| Jumbo-фрейми | 10 |
| Швидкість передачі пакетів | 5.36 |
| Підтримка PoE+ | 1 |
| Бюджет потужності PoE+ | 150 |
| Функції | Автозапам'ятовування та автостаріння MAC-адрес |
| Сертифікати | CE, FCC, RoHS |
| Комплект поставки | Посібник зі швидкого встановлення, Кабель живлення, Комплект для монтажу, Комутатор |
| Живлення | 100–240В, 50/60 Гц |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Тепловиділення | 589 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Габарити, мм | 440 × 180 × 44 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Комутатор некерований 2E PowerLink SP402F (2E-SP402F) 1 013 грн.
MikroTiK Комутатор Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN 32 524 грн.
TP-Link Комутатор TL-SL1311MP 8x1FE/PoE+ 124W 2xGE 1xSFP 3 776 грн.
MikroTiK Комутатор Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN 10 956 грн.
Комутатор Netis ST3116P 16 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet Switch 862 грн.