(0) |
| Бренд | TP-Link |
| Тип | Комутатор |
| Порти | 8 х 10/100 Мбіт/с |
| Тип комутатора | некерований, настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Комутаційна матриця | 1.6 |
| Таблиця MAC-адрес | 2 |
| підтримка PoE | 1 |
| Бюджет потужності PoE | 41 |
| Функції | Автозапам'ятовування та автостаріння MAC-адрес |
| Сертифікати | CE, FCC, RoHS |
| Комплект поставки | Адаптер живлення, Посібник зі швидкого встановлення, Комутатор |
| Живлення | 220 В / 50 Гц |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Тепловиділення | 160 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Габарити, мм | 171 × 98 × 27 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Комутатор некерований 2E PowerLink SP402F (2E-SP402F) 1 013 грн.
MikroTiK Комутатор Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN 32 524 грн.
TP-Link Комутатор TL-SL1311MP 8x1FE/PoE+ 124W 2xGE 1xSFP 3 776 грн.
MikroTiK Комутатор Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN 10 956 грн.
Комутатор Netis ST3116P 16 Ports 10/100Mbps Fast Ethernet Switch 852 грн.