(0) |
| Бренд | TP-Link |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/2.8 CMOS |
| Швидкість потоку | 15 |
| Розподільна здатність | 2304 x 1296 |
| Апертура | F2.0 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Інфрачервоне підсвічування | 1 |
| Вбудований мікрофон | 1 |
| Вбудований динамік | 1 |
| Фокусна відстань | 3.9 |
| Функції | Виявлення із ШІ, Системне сповіщення, Системне сповіщення зі знімком (сервіс Tapo Care) |
| Додатково | підтримка WDR, 128 біт AES шифрування SSL/TLS, вбудовані прожектори, пряма трансляція, Google Assistant, Amazon Alexa, гучність сирени - 90 дБ |
| Кнопка Reset | 1 |
| Аудіозв'язок | двостороння |
| по горизонталі | 82.3 |
| по вертикалі | 45.31 |
| по діагоналі | 97.23 |
| Бездротова мережа | 1 |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Поворот | 340 |
| Нахил | 60 |
| Мережеві протоколи | ONVIF, RTSP |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Операційна система | Android, iOS |
| Сертифікація | FCC, CE, RCM, RoHS |
| Розмір | 123.8 × 123 × 90 |
| Живлення | 100-240 В |
| Захист | IP65 |
| Колір | білий |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | –30...+60 °C |
| Комплект поставки | адаптер живлення, інструкція, камера, гвинти, кріпильний шаблон, водонепроникна пломба, монтажні анкери, гвинти кронштейна, монтажний кронштейн |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Розумний датчик руху Tapo T100 868Mhz / 922MHz 120* 718 грн.
Контролер для розумного будинку TP-Link Tapo S200D 880 грн.
TP-Link Розумний відеодзвоник з акумулятором Tapo D230S1 4 516 грн.
TP-Link IP-Камера TP-LINK Tapo TC60 FHD N300 microSD motion detection 1 005 грн.
TP-Link Розумний контактний датчик Tapo T110 868Mhz / 922MHz 655 грн.